Voor 16:00 besteld, volgende dag in huis
Winkel in Amsterdam
Life is short, Stunt it.
0
Voor 16:00 besteld, volgende dag in huis
Winkel in Amsterdam
Life is short, Stunt it.

Korua Dart

Productomschrijving
De Dart is geïnspireerd op klassieke retro poedervormen, maar gebouwd met een moderne twist. Op het eerste gezicht heeft het een zeer poedergeoriënteerde esthetiek, maar de waarheid is dat het een veelzijdige ripper is voor het verslaan van bochten, zowel op als buiten de piste. Het brede frame biedt samen met zijn setback en taper maximaal drijf...

De Dart is geïnspireerd op klassieke retro poedervormen, maar gebouwd met een moderne twist. Op het eerste gezicht heeft het een zeer poedergeoriënteerde esthetiek, maar de waarheid is dat het een veelzijdige ripper is voor het verslaan van bochten, zowel op als buiten de piste. Het brede frame biedt samen met zijn setback en taper maximaal drijfvermogen en een ontspannen rijervaring in diepe omstandigheden.

De extra breedte vermindert ook de slip van de teen en de hiel, waardoor diepe carves op hardpack-trimmers mogelijk zijn. Het is de perfecte vorm voor rijders die zich willen concentreren op hun manier van draaien, zowel tijdens het uitrijden van bochten met snelheid in poeder als op pistes in het resort.

 

Board Shape:

Korua's soepele FLOAT CAMBER buigt in een rockervorm in de nose en creëert een S-achtige vorm. Dit ontwerp geeft je de lift die je nodig hebt in diepe poedersneeuw, verbetert het drijfvermogen en behoudt de snelheid gedurende de hele bocht. Het biedt ook respons en stabiliteit tijdens der airtime die je pakt of gewoon voor de het bochten werk in de verschillende omstandigheden die je tijdens je trip tegenkomt.

 

Board flex: 

 

Rider Level:

 

 

 

 

Length (cm)140 (A)152 (A)156 (A)160 (A)164 (A)
Effective Edge (mm)1050 (B)1160 (B)1200 (B)1230 (B)1260 (B)
Running Length (mm)9301030106010901120
Nose Width (mm)301 (C)308 (C)324 (C)328 (C)332 (C)
Waist Width (mm)252 (D)259 (D)269 (D)278 (D)276 (D)
Tail Width (mm)273 (E)289 (E)293 (E)305 (E)303 (E)
Avg. Sidecut Radius (m)8,18,18,28,68,6
Setback (mm)2020202020
Taper (mm)1819312328
Recommended Stance (cm)5455555555
Adjust. Stance Range (cm)49-6350-6450-6450-6450-64
Board Weight (kg)2,52,72,933,1
Flex (1-10)77777
Float (1-10)67788
Switch RidingChallengingChallengingChallengingChallengingChallenging
Rider Weight (kg)40 - 6050 - 8055 - 9065 - 9565 - 95
Boot Size (EU)Bis ~ 41Bis ~ 44Bis ~ 46Bis ~ 49Bis ~ 49

 

Wil je meer weten over de verschillende type snowboards? Check onze snowboard guide hier.

Wil je meer weten over de verschillende soorten Snowboard Bindingen? Bekijk onze guide hier.

Wil je meer weten over de Snowboard schoenen en de verschillen waar je op moet letten? Bekijk de Snowboard schoenen guide hier.

Productspecificaties

EAN
5901730444865

Reviews

0 / 5Based on 0 reviews

Er zijn nog geen reviews geschreven over dit product..

Schrijf je eigen review

Recent bekeken

Korua Korua Dart
KoruaKorua Dart
€449,00
Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? JaNeeMeer over cookies »